چهارشنبه 24 مرداد 1397 _ 03 ذو الحجة 1439 _ 15 اوت 2018
جستجو :
تاریخ : جمعه 6 اسفند 1395     |     کد : 22

ورزش صبحگاهی بانوان

ورزش صبحگاهی ویژه بانوان سهند برگزار می شود


شهردار سهند گفت : در این راستا پارک بانوان نیز به همین منظور در محله متخصصین 2 این شهر جدید احداث شده تا بانوان این شهر بتوانند در فضایی کاملا اسلامی به فعالیت های ورزشی بپردازند .
دکتر روشنی دبیر اجرایی طرح  جامعه ایمن و مروج سلامت شهر سهند با اعلام این مطلب گفت :  ارتقاء سلامت شهروندان و توجه به شاخص های سلامت محور بویژه سلامت قشر زنان جامعه از اولویت های  این دبیرخانه بوده  و با توجه به اینکه مکان ها و فضاهای مناسب  برای ورزش بانوان در شهر سهند محدود بوده لذا با اتخاذ تصمیمات لازم ،مقرر شده تا با اختصاص فضاهای سرپوشیده این شهرداری ، امکان ورزش بانوان در فضایی اسلامی و امن فراهم شود .
.در راستای اجرای شاخص های شهر ایمن و مروج سلامت  شهر سهند ، با همکاری شهرداری سهند ورزش صبحگاهی ویژه بانوان این شهر برگزار می شود

اصغر رنج ور مسئول ورزش شهرداری سهند نیز از اختصاص 3 روز از ایام  هفته برای انجام فعالیت های ورزشی برای بانوان این شهر جدید خبر داد و گفت : در راستای اجرای سیاست های طرح جامعه ایمن و مروج سلامت شهر سهند ، ورزش صبحگاهی  با همکاری شهرداری سهند برگزار می شود .
وی گفت : ورزش صبحگاهی ویژه بانوان بصورت رایگان در روزهای زوج هفته از ساعت ۸ الی ۹ صبح زیر نظر مربی مجرب بانو در سالن ورزشی شهرداری واقع در فاز یک، محله سه،پارک باشگاه برگزار میگردد که در هرتایم حداقل ۷۰ نفر می توانند به ورزش صبحگاهی بپردازند .
رنج ور افزود : بانوان شهر سهند جهت شرکت در ورزش صبحگاهی در ساعات ذکر شده می توانند جهت هماهنگی با مربی در سالن  فوق مراجعه فرمایید.


نوشته شده در   جمعه 6 اسفند 1395  ساعت  16:27   توسط   محمد سعادتی   
ویرایش شده در جمعه 6 اسفند 1395 ساعت 16:37 توسط محمد سعادتی
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :